Reklamní partner

Klub BONUS

Facebook

TOPlistPolicie Humpolec

Tiskové zprávy Policie ČR - Humpolec.

int(1)

Aktuality z Humpolce a okolí:

 • Vloupání do mlýna

  17.4.2018

  K činu došlo v době od začátku dubna do soboty 14. dubna. Dosud neznámý pachatel vnikl do budovy objektu, který prohledal a následně mimo jiné odcizil potraviny, dvou plotýnkový vařič Mora s propanbutanovou lahví, mini počítač Raspberry.

 • Opilý muž ležel v parku

  13.4.2018

  Policisté integrovaného operačního střediska přijali ve čtvrtel 12. dubna kolem jedné hodiny odpoledne na linku tísňového volání oznámení o opilém muži, který ležel v parku na ulici Jihlavská v Humpolci. Operační důstojník na místo ihned vyslal policejní hlídku.

   

 • Policisté vypátrali odcizený nakladač

  27.3.2018

  Pelhřimovští kriminalisté objasnili případ krádeže samojízdného pracovního stroje, jehož hodnota převyšuje částku půl milionu korun. V polovině března kriminalisté zadrželi dvaapadesátiletého muže, který byl již v minulosti soudně trestán.

 • Řízení pod vlivem - 0,95 promile

  4.3.2018

  Policisté prováděli v pátek 2. března před jedenáctou hodinou večer v ulici 5. května silniční kontrolu, při které zastavili osobní automobil Audi, které řídil čtyřicetiletý muž. Policisté provedli dechovou zkoušku na zjištění přítomnosti alkoholu, která byla pozitivní.

 • Muž nadýchal téměř pět promile

  2.3.2018

  Policisté přijali ve čtvrtek 1. března oznámení o muži, kterého našla jeho známá ležet bezvládně v domě v obci na Humpolecku. Dechová zkouška vykázala naměřenou hodnotu 4,91 promile alkoholu.

 • Opilá žena ležela na ulici

  25.2.2018

  Policisté integrovaného operačního střediska přijali v pátek 23. února před čtrnáctou hodinou oznámení, že se na ulici Smetanova v Humpolci nachází silně podnapilá žena, která nebyla schopna samostatně vstát a nebyla schopna samostatné chůze.

 • Případ sprejerství policisté objasnili

  8.2.2018

  Humpolečtí policisté objasnili případ sprejerství, ke kterému došlo v prosinci loňského roku v obci Želiv. Tehdy neznámý pachatel v polovině prosince na fasádu jedné z restaurací nasprejoval vulgární nápisy, které byly následně majitelem odstraněny.

 • Pachatel odcizil motocykl

  7.2.2018

  Humpolečtí policisté prověřují případ krádeže motocyklu, ke kterému došlo na ulici Pod Vilémovem v Humpolci. K činu došlo v době od šesté hodiny večer pondělí 5. února do úterní sedmé hodiny ráno. Dosud neznámý pachatel vnikl do prostorů garáže a odcizil zaparkovaný motocykl BMW.

 • Pachatel pokácel a odcizil smrky

  2.2.2018

  Humpolečtí policisté pátrají po dosud neznámém pachateli, který v katastru města Humpolec pokácel a odcizil vzrostlé stromy. K činu došlo v době od středy 10. ledna do pondělí 29. ledna. Pachatel zde na lesním pozemku pokácel sedm vzrostlých smrků a následně jejich kmeny odcizil.

 • Senioři přišli o úspory

  16.12.2017

  Pelhřimovští kriminalisté pátrají po dvou dosud neznámých pachatelích, kteří seniory připravili o úspory. K případu došlo ve čtvrtek 14. prosince krátce před jedenáctou hodinou dopoledne na ulici U Stadionu v Humpolci.

 • Pachatel odcizil televizi a peníze

  6.12.2017

  Humpolečtí policisté pátrají po dosud neznámém pachateli, který se vloupal do jedné z budov v obci Budíkov, kde odcizil finanční hotovost a televizi. K činu došlo v době od středy 29. listopadu do pátku 1. prosince. Pachatel zde násilím vnikl do objektu.

 • Požárem bylo poškozeno osm vozidel

  26.11.2017

  Dnes 26. listopadu časně ráno kolem půl třetí vypukl v Humpolci v místní části Rozkoš v tamním autobazaru požár několika zaparkovaných vozidel. Po prvotním šetření na místě bylo zjištěno, že požár s největší pravděpodobností někdo úmyslně založil.

 • Policisté pátrali po nezletilé dívce

  15.11.2017

  V současné době se šíří na sociálních sítích, zejména prostřednictvím facebookových profilů, nepravdivá informace o případu, který se měl údajně odehrát v pondělí 13. listopadu ve večerních hodinách v Humpolci.

 • Nehoda s lehkým zraněním

  31.10.2017

  V sobotu 28. října kolem půl jedenácté dopoledne došlo na silnici I. třídy číslo 34 mezi obcemi Rozkoš a Skála k dopravní nehodě osobního automobilu. Dvaadvacetiletá řidička z Humpolecka jela vozidlem Škoda Fabia ve směru od obce Skála.

 • Za volant usedl pod vlivem alkoholu

  26.10.2017

  Humpolečtí policisté zastavili v úterý 24. října kolem jedenácté hodiny večer na ulici Kamarytova v Humpolci osobní automobil Volkswagen, který řídil devětatřicetiletý muž. V rámci silniční kontroly provedli policisté u řidiče odborné měření na zjištění přítomnosti alkoholu v dechu.

 • Opilého muže policisté zajistili

  8.10.2017

  Policisté integrovaného operačního střediska přijali ve čtvrtek 5. října po osmé hodině večer na linku tísňového volání oznámení o opilém muži, který se nacházel v zaparkovaném vozidle.

 • Pobytové kontroly v Humpolci

  28.9.2017

  Policisté kontrolovali ubytovny v Humpolci Policisté z územního odboru Pelhřimov společně s policisty z odboru cizinecké policie Krajského ředitelství policie kraje Vysočina realizovali v pátek 22. září v Humpolci bezpečnostní opatření zaměřené na legálnost pobytu cizinců na území ČR.

 • Pachatele krádeže jízdních kol dopadeni

  26.9.2017

  Oznámení o krádeži jízdních kol přijali policisté v neděli odpoledne. Muž uvedl, že při cestě osobním automobilem potkal dva cyklisty, přičemž poznal, že se jedná o jeho jízdní kola. Operační důstojník na místo ihned vyslal policejní hlídku. Policisté zahlédli oba muže na odcizených kolech, ti začali před policejní hlídkou ujíždět ulicí Masarykova.

   

 • Žena za volant usedla bez řidičáku

  13.9.2017

  Humpolečtí policisté zastavili dnes ráno kolem půl jedné na ulici Central Trade Park D1 v Humpolci osobní automobil Ford Focus. Provedenou lustrací policisté zjistili, že řidička není držitelkou řidičského oprávnění.

 • Vloupání do prodejny

  12.9.2017

  Pětapadesátiletému muži cizí státní příslušnosti, který se v neděli pokusil vloupat do prodejny jednoho z obchodních řetězců a odcizit zboží.

 • Odcizen závěsný nakladač

  31.8.2017

  Policisté z obvodního oddělení v Humpolci pátrají po neznámém pachateli, který odcizil závěsný nakladač. K události došlo z úterý na středu v obci Hněvkovice na Pelhřimovsku.

 • Na ubytovně zemřel cizinec

  22.8.2017

  První případ zvlášť závažného zločinu vraždy spáchaný v letošním roce v našem kraji prověřují od včerejšího časného rána kriminalisté z odboru obecné kriminality Krajského ředitelství policie kraje Vysočina. Na ubytovně v Humpolci byl nalezen muž bez známek života.

 • Muž budil veřejné pohoršení

  22.8.2017

  Humpolečští policisté vyjížděli v pondělí 21. srpna před jedenáctou hodinou dopoledne na ulici Rašínova, do parku Stromovka, kde se měl pohybovat muž, který svým chováním budil veřejné pohoršení. Po příjezdu na místo policisté zjistili, že muž budil veřejné pohoršení.

 • Mladík ničil dopravní značky

  21.8.2017

  Humpolečští policisté vyjížděli v neděli 20. srpna okolo půl druhé ráno do ulice Komenského v Humpolci, kde se nacházel podnapilý muž, který házel se dvěma přenosnými dopravními značkami.

 • Hledaného muže policisté vypátrali

  14.8.2017

  Policisté z obvodního oddělení v Humpolci vypátrali a zadrželi muže z Pelhřimovska, po kterém bylo vyhlášeno celostátní pátrání. V neděli 13. srpna prováděla policejní hlídka obchůzkovou činnost v Humpolci.

 • Pachatel odcizil bočnice kontejneru

  10.8.2017

  Humpolečtí policisté pátrají po dosud neznámém pachateli, který odcizil ocelové bočnice z nákladního kontejneru. K činu došlo ve středu 9. srpna mezi šestou a devátou hodinou ráno na ulici Pražská v Humpolci.

 • Žena od nehody ujela

  20.7.2017

  Policisté integrovaného operačního střediska přijali ve středu 19. července kolem půl šesté večer na lince tísňového volání 158 oznámení o dopravní nehodě, která se stala v Humpolci.

 • Pachatel odcizil jízdní kolo

  20.7.2017

  Policisté z obvodního oddělení v Humpolci prošetřují případ krádeže jízdního kola, ke které došlo na ulici Zichpil v Humpolci. Dosud neznámý pachatel zde z úterý 18. července na středu odcizil nezabezpečené trekkingové kolo GT Agressor.

 • Muž kradl v obchodě

  19.7.2017

  Humpolečtí policisté sdělili dvaatřicetiletému muži z Pelhřimovska podezření ze spáchání přečinu krádeže. Podezřelý muž začátkem července odcizil v prodejně obchodního řetězce na ulici Na Kasárnách v Humpolci zboží v hodnotě převyšující částku sedmi set korun.

 • Jízda pod vlivem alkoholu

  17.7.2017

  Policisté z obvodního oddělení v Humpolci zastavili řidiče v pátek 14. července kolem půl druhé odpoledne na ulici Na Závodí v Humpolci. Řidičem osobního automobilu Volkswagen byl osmačtyřicetiletý muž z Humpolecka.

Starší »

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum