Reklamní partner

Klub BONUS

Facebook

TOPlistPožárem bylo poškozeno osm vozidel

26. listopadu 2017 - zdroj Krajské ředitelství policie kraje Vysočina

Požárem bylo poškozeno osm vozidel

Kriminalisté z oddělení obecné kriminality služby kriminální policie a vyšetřování prověřují okolnosti případu, který se stal v neděli 26. listopadu časně ráno kolem půl třetí na Pelhřimovsku. V Humpolci v místní části Rozkoš v tamním autobazaru vypukl požár několika zaparkovaných vozidel. Po prvotním šetření na místě bylo zjištěno, že požár s největší pravděpodobností někdo úmyslně založil za pomoci zatím přesně nezjištěné zápalné látky.

Autobazar Rozkoš - Mapy Google

Požárem bylo v areálu autobazaru zcela zničeno nebo ohněm poškozeno minimálně osm zaparkovaných osobních vozidel. Na místo požáru vyjela hlídka z obvodního oddělení Humpolec a poté kompletní výjezd služby kriminální policie a vyšetřování z pelhřimovského územního odboru. Výše způsobené škody bude v průběhu šetření upřesněna, ale může přesáhnou částku jednoho milionu korun. Na dalším šetření okolností požáru spolupracují kriminalisté s vyšetřovatelem Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina.

Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu poškození cizí věci. V případě dopadení žháře mu hrozí trest odnětí svobody v trvání až tří let.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum