Reklamní partner

Klub BONUS

Facebook

TOPlistŽena od nehody ujela

20. července 2017 - Žena od nehody ujela

Dechová zkouška u ženy byla pozitivní

Policisté integrovaného operačního střediska přijali ve středu 19. července kolem půl šesté večer na lince tísňového volání 158 oznámení o dopravní nehodě, která se stala v Humpolci. Devětadvacetiletá řidička osobního automobilu VW Golf jela po místní komunikaci po ulici Hálkova v obci Humpolec ve směru od ulice K Brance směrem do centra města.

Ulice Hálkova - Mapy Google

Při jízdě nedodržela bezpečnostní vzdálenost za před ní jedoucím osobním automobilem Škoda Fabia. Řidička tohoto vozidla odbočovala směrem vlevo k bytovým domům. Došlo ke střetu vozidel a tím došlo k jejich poškození. Vozidlo Škoda Fabia bylo odhozeno vlevo mimo komunikaci, kde narazilo do okrasného keře. Řidička, která nehodu způsobila, poté z místa ujela, aniž by věc oznámila nebo řešila na místě. Policisté vozidlo i řidičku vypátrali v místě jejího bydliště.

U řidičky provedli policisté dechovou zkoušku s pozitivním výsledkem - 2,4 promile alkoholu v dechu. Žena se poté podrobila lékařskému vyšetření spojenému s odběrem krve. Řidička policistům uvedla, že alkohol požila až po dopravní nehodě. Při nehodě nebyl nikdo zraněný. Hmotná škoda dosáhla částky 65 000 korun. Případ dopravní nehody je v šetření policistů z dopravního inspektorátu Pelhřimov.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum