Hledat

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

Facebook

TOPlistRekonstrukce Lužické

22. února 2023

HUMPOLEC: Rekonstrukce Lužické

Rekonstrukce Lužické ulice bude pokračovat od 6. března.

Druhá etapa rekonstrukce čeká v letošním roce Lužickou ulici. Práce začaly už loni a letos budou pokračovat od 6. března až do konce října. Tentokrát se však bude jednat o náročnější část celé stavby, která si v jednotlivých částech ulice vynutí na určitý čas úplnou uzavírku.

Navzdory tomu nebude výrazně omezeno dopravní napojení areálu domova pro seniory, soukromé školy ani dotčených výrobních a skladovacích areálů, které budou využívat cestu přes Kejžlici. Úplné znepřístupnění běžnou automobilovou dopravou se naopak v jednotlivých etapách dotkne několika rodinných domů.

„Tato dopravní omezení nás mrzí, nicméně z hlediska příčného profilu vozovky není možné provést rekonstrukci jiným způsobem. Všem děkujeme za trpělivost a budeme se těšit na novou Lužickou ulici, kterou již několik let všichni očekáváme,“ říká místostarosta Petr Machek.

Během stavby bude možné se s dotazy obracet na jejího zhotovitele, jenž bude k dispozici na telefonním čísle 602 645 910. Bližší informace o průběhu stavby budeme průběžně zveřejňovat.

Zdroj: Město Humpolec.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum